Wyprawy 4×4

Wyprawy i Podróże Bez Asfaltu

Nasze wyprawy 4×4 to prawdziwa przygoda podczas której wspólnie odkrywamy nieznane miejsca i nowe drogi. Dzięki  temu bywamy tam gdzie nie docierają autokary, biura turystyczne i inne wyprawy 4×4. Naszą misją jest zaproponowanie turystyki 4×4 w najlepszym jej wydaniu. Od profesjonalnej pomocy w  przygotowaniu samochodów i wyboru sprzętu, poprzez dostosowanie tras do oczekiwań i umiejętności uczestników, aż po asystę ludzi od lat zajmujących się turystyką offroad. Dysponując wieloletnim doświadczeniem możemy zagwarantować że uczestnicy naszych wyprawy 4×4 spędzą swój urlop w sposób emocjonujący, pełen niezapomnianych miejsc  ale przede wszystkim  bezpieczny. A wyprawę w której uczestniczyli zapamiętają jako przygodę a nie koszmar życia.

Kalendarz Wypraw

ALBANIA

24/04 – 08/05 2022

Dzikie, puste plaże, wspaniałe Góry Przeklęte, miejsca bez setek turystów. Albania – jedno z ostatnich takich miejsc w południowej Europie.  Podróżnicy zainteresowani historią znajdą tam wiele  zabytków pamiętających jeszcze czasy antyczne. To ostatni moment, żeby zobaczyć słynne albańskie  bunkry, odpocząć w cieniu gajów oliwnych i drzew figowca. Wielkim atutem Albanii są jej mieszkańcy, cudownie życzliwi i gotowi do bezinteresownej pomocy. Plan wyprawy – jeśli to będzie możliwe do Albani dojedziemy przez Bośnię a w niej Sarajewo gdzie będziemy mieli dzień na zwiedzenie miasta. Następnie bezdrożami przeniesiemy się do Czarnogóry gdzie zanocujemy nad rzeką Tarą.


1850 zł / za samochód

16 DNI

MIN. 3 - MAX. 6

OFFROAD

MAJÓWKA - SERBIA - BUŁGARIA

29/04-08/05 2022

Serbia to najmniej znana część Bałkanów. W programie naszej wyprawy jest eksploracja gór Stara Płanina leżących na pograniczu Serbii i Bułgarii. Następnie ruszymy w kierunku miasta NISZ gdzie odwiedzimy osady zagubione w górskich lasach i przeniesiemy się w czasie kilkaset lat wstecz…. Górskie drogi doprowadzą nas do Bułgarii. Ten kraj wszystkim kojarzy się z nadmorskimi kurortami typu Złote Piaski i Warna. Ale poza wybrzeżem Morza Czarnego to przede wszystkim góry, góry i jeszcze raz góry . Góry pełne małych miasteczek , wiosek i monasterów nierzadko pamiętające jeszcze Aleksandra Wielkiego który przez Bułgarię maszerował na spotkanie z władcą starożytnych Persów Dariuszem.


1800 zł / za samochód

9 DNI

MIN. 3 - MAX. 6

WYPRAWA 4x4

MONGOLIA Bez Asfaltu

01/06 – 03/07 2022

Jeśli jesteś poszukiwaczem przygód lub entuzjastą adrenaliny, to dobrze trafiłeś. Mongolia to kraj pełen różnorodnych i pięknych krajobrazów, od gór i rozległych stepów po ogromne słodkowodne jeziora i pustynie. Podczas naszej wyprawy będziesz podróżować samochodem, konno i na wielbłądzie. Nasza wyprawa do Mongolii oferuję podróż pełną wspaniałych widoków, tajemniczych miejsc i spotkań z potomkami Dżyngis Chana.  Poznasz prawdziwych nomadów, a wśród nich nawet prawdziwych szamanów, posłuchasz tradycyjnej muzyki potomków Czyngis-chana, a spać będziesz w mongolskich jurtach. Będziesz oddawać się zadumie w buddyjskich świątyniach, patrzeć nocą w usiane gwiazdami niebo, podziwiać dzikie, stepowe konie czy przeglądać się w krystalicznie czystych wodach tamtejszych jezior.


7500 zł / za samochód

33 DNI

MIN. 3 - MAX. 6

WYPRAWA 4x4

JEDWABNYM SZLAKIEM

15/07 – 15/08 2022

Zapraszamy na epicką wyprawę w samo serce Azji Środkowej. Pojedziemy Jedwabnym szlakiem przez Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan i Uzbekistan.
Naszym celem jest Pamir i słynna Pamir Highway którą w latach 30 XX wieku radzieccy inżynierowie poprowadzili szlakiem którym już setki lat temu wędrował Marco Polo.


6000 zł / za samochód

30 DNI

MIN. 3 - MAX. 6

WYPRAWA 4x4