image descriprion

NOWOROCZNE SPOTKANIE W TERENIE 2019

Koszt:0.00 

W dniach 05-06.01.2019 zapraszamy na “Noworoczne Spotkanie w Terenie”. W sobotę – 05.01 startujemy z Warszawy i unikając asfaltów ( czyli Bez Asfaltu ) jedziemy do Kazimierza nad Wisłą. Do celu naszej podróży dotrzemy pewnie późnym popołudniem. Nocleg w Kazimierzu. W niedziele objazd okolic i powrót do Warszawy. Będzie to okazja do ogólnie pojętej integracji miłośników offroadu i turystyki 4×4. Impreza ma charakter towarzyski i jest całkowicie bezpłatna. Niestety z powodów logistycznych musimy ograniczyć ilość samochodów do 10.

Miała być to impreza bezpłatna ale po przeczytaniu tej informacji  co działo się w prywatnym zoo w Kadzidłowie chcieli byśmy jakoś pomóc w opiece nad zwierzakami. Jest to impreza bezpłatna ale po przeczytaniu tej informacji chcielibyśmy jakoś pomóc w opiece nad zwierzakami. Byłoby miło gdyby uczestnicy w miarę możliwości dokonali wpłat na leczenie przejętych zwierzaków. Bardzo prosimy. . Instrukcja dotycząca wpłat tu -> www.facebook.com/donate/269199707082026

  • Typ wyprawy
    2 dni
  • Poziom trudności Offroad
    4/8
  • Wielkość grupy Średnia
    10 aut
INFORMACJE DODATKOWE

Ze względów ekologicznych chcieli byśmy zrezygnować z klasycznych road-booków. Zalecamy zainstalowanie w swoim smartfonie aplikacji do nawigacji pozwalającej importować ślady w formacie GPX. Osoby które zapiszą się na imprezę otrzymają link do ściągnięcia trasy w formacie GPX .