ROTOPAX i BRAVO Snorkel w sklepie BezAsfaltu 4x4

ROTOPAX i BRAVO Snorkel w sklepie BezAsfaltu 4×4

 

ROTOPAX i BRAVO Snorkel w sklepie BezAsfaltu 4×4

 

kanistry rotopax

Systemy przechowywania i transportu paliwa i wody

Kanister na paliwo lub wodę to niezbędny element wyposażenia samochodu podczas dalekich wypraw. Korzystaliśmy już z wielu kanistrów, system ROTOPAX okazał się najlepszym rozwiązaniem. Na dzień dzisiejszy to nasz numer jeden.

Kanistry ROTOPAX to legendarna jakość i niesamowite właściwości użytkowe. Kanistry są wytrzymałe, praktycznie są niezniszczalne. Wszystkie produkty ROTOPAX te cechy zawdzięczają unikalnej metodzie produkcji.

Kanister ROTOPAX w przeciwieństwie do innych jest jednym integralnym elementem, nie jest zgrzewany z dwóch połówek. Dzięki tej opatentowanej metodzie produkcji kanistry ROTOPAX cechuje bardzo wysoka odporność na uszkodzenia.

W trosce o jakość produkcja kanistrów i akcesoriów ROTOPAX zlokalizowana jest w USA i na bieżąco kontrolowana przez producenta. Co ciekawe jest to jedyny typ plastikowego kanistra na paliwo dopuszczony do sprzedaży w USA.

Integralną częścią systemu kanistrów ROTOPAX są systemy mocowania MOUNT PACK.
Systemy mocowania MOUNT PACK zapewniają solidne i szybkie w montażu/demontażu jednopunktowe mocowanie kanistrów ROTOPAX. Do kanistrów ROTOPAX o pojemności 4 galony zalecamy użycie dwóch uchwytów MONT PACK.
Jeśli użyłeś, mocowań MOUNT PACK nie musisz korzystać z dodatkowych pasów, ekspanderów etc. nie musisz martwic się też o to, czy kanister ROTOPAX jest jeszcze z Tobą, czy właśnie go zgubiłeś.

Wszystkie kanistry ROTOPAX wyposażono w korek ze specjalną zapadką zapobiegającą odkręcaniu a sam korek w uszczelkę. Dzięki temu kanistry ROTOPAX gwarantują 100% szczelności. Kanister nie cieknie, nie poci się, nie wydostaje się z niego zapach paliwa.

Dodatkowym ułatwieniem jest rurka do tankowania, z odpowietrznikiem, dzięki któremu podczas tankowania paliwo nie chlapie.

snorkele bravo

Istnieją trzy powody, dla których warto używać podwyższonego wlotu powietrza czyli snorkela które sprawiają, że jest to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia pojazdów terenowych.

Snorkel zmniejsza wnikanie kurzu do filtra powietrza pojazdu

Wlot powietrza jest wyższy a im wyżej tym powietrze zawiera mniej cząstek brudu.
Nie dochodzi do utraty osiągów silnika z powodu mocno zabrudzonych lub zatkanych filtrów powietrza, a silnik jest lepiej chroniony przed ewentualnym uszkodzeniem przez zanieczyszczenia. Ponieważ filtr powietrza pozostaje czystszy, nie trzeba go wymieniać ani czyścić tak często jak w standardowych rozwiązaniach..

Wyższa pozycja wlotu powietrza znacznie zwiększa głębokość brodzenia pojazdu

Dzięki temu trasy, które z powodu braku snorkela pozostawały niedostępne będzie można pokonać bez ryzyka uszkodzenia silnika

Snorkel poprawia osiągi nawet w ruchu on-road.

Do silnika samochodu dostaje się czystsze i chłodniejsze powietrze niż w przypadku fabrycznego wlotu powietrza co znacząco poprawia prace silnika.

BRAVO SNORKEL jest wiodącym producentem snorkeli w Europie, skupia się na rynku wymagającego i doświadczonego użytkownika off-road, który szuka wysokiej jakości, z najlepszą gwarancją w przystępnej cenie. Rozwój i produkcja w firmie BRAVO SNORKEL są dostosowane do wymagań rynku europejskiego i spełniają najwyższe standardy jakości. Wszystkie zestawy idealnie pasują do europejskich modeli światowych producentów samochodów. Dzięki wysokiej jakości i dokładnej jej kontroli w zakładzie produkcyjnym w północno-wschodniej Hiszpanii, BRAVO SNORKEL oferuje 5-letnią gwarancję na wszystkie swoje produkty. Wszystkie zestawy są dostarczane w komplecie ze wszystkimi komponentami niezbędnymi do montażu.

 

 

Wszystkie produkty można zamówić telefonicznie lub mailowo. Już wkrótce dodamy je do naszego sklepu on-line.

TEL. 505512844 / MAIL sklep@bezasfaltu4x4.com

 

 

 

 

 

Share this post