O Nas

O Nas – Bezasfaltu4x4 – Sklep / Wyprawy / Serwis

Nasza praca to nasza pasja!

Od lat zajmujemy się szeroko pojętym offroadem i outdoorem. Braliśmy udział w wielu ciekawych, czasem ekstremalnych projektach. Dzięki tysiącom kilometrów przejechanych po bezdrożach kilku kontynentów zdobyliśmy doświadczenie, którym chętnie dzielimy się z naszymi klientami.

Od ponad 10 lat budujemy samochody ekspedycyjne, a w naszym SKLEPIE sprzedajemy części i akcesoria 4×4 oraz akcesoria outdoor.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem produktów firmy FRONT RUNNER jednego z największych producentów akcesoriów 4×4 oraz RHINO RACK , DBA , PEDDERS , SABER OFFROAD XTREME OUTBACK , WHITELINE.  W naszym sklepie znajdziecie wszystko, co potrzebne na wyprawę 4×4, wyprawę motocyklową, rowerową czy trekkingową. Od akcesoriów do samochodów 4×4 po odzież, buty, żywność i akcesoria outdoor. Wybieramy sprawdzonych dostawców, których produkty mieliśmy okazję przetestować podczas wypraw.

Od początku działalności organizujemy i prowadzimy również WYPRAWY 4X4 po Europie, Afryce i Azji. Z czasem te azjatyckie stały się naszą specjalnością. Nasze PODRÓŻE 4×4 to prawdziwe ekspedycje, podczas których wspólnie odkrywamy nieznane miejsca i nowe drogi. Jeździmy w małych kameralnych grupach. Dlatego nasze wyprawy są inne niż wszystkie. Organizujemy wyprawy, samochodowe, motocyklowe, rowerowe i fotograficzne również na indywidualne zamówienie.

Chcesz przeżyć coś wyjątkowego? Rozpocznij z nami swoją przygodę!

Share this post